טורניר מוקדמות גביע הים התיכון 2024
ברכות לאור אבירם מחיפה עם זכייתו בגביע הנודד לזכרו של רוני אשכנזי ז"ל. ברכות גם לשרה אבירם חרל"פ מר"ג, לרונה גיל מפתח תקוה, לאור אבירם מחיפה וליהונתן גלר מרמת גן עם זכייתם להיכלל בנבחרת לתחרות גביע הים התיכון MBC 2024 . בהצלחה

טורניר מוקדמות גביע הים התיכון 2023
ברכות לשרה אבירם חרל"פ מרמת גן עם זכייתה בפעם השלישית !!!! בתחרות. כל הכבוד. ברכות לשאר חברי הנבחרת רונה גיל מפתח תקוה, יהונתן גלר מרמת גן ולאור אבירם מחיפה.

טורניר מוקדמות גביע הים התיכון 2022
ברכות לשרה אבירם חרל"פ מרמת גן, לחנה דואניס מהרצליה, ליובל לפידות מקרייזיבול ולאור אבירם מחיפה עם זכייתם להיכלל בנבחרת לתחרות גביע הים התיכון אתונה 2022 .
כ"כ ברכה נוספת לשרה אבירם חרל"פ עם זכייתה בגביע הנודד לזכרו של רוני אשכנזי ז"ל. כל הכבוד.

טורניר מוקדמות גביע הים התיכון 2021
ברכות לאור אבירם מחיפה עם זכייתו בטורניר. כל הכבוד.
ברכות לטלי יצחק מהרצליה, לשרה אבירם חרל"פ מרמת גן, לאור אבירם מחיפה ולנתי ולפרט מחולון עם זכייתם להיכלל בנבחרת לגביע הים התיכון. כל הכבוד.

טורניר מוקדמות גביע הים התיכון 2020
ברכות לשרה אבירם חרל"פ עם זכייתה בטורניר. כל הכבוד.
ברכות לשרה אבירם חרל"פ, לאדוה אליאב מחולון,לנתי ולפרט מחולון ובנימין רובין מחיפה עם זכייתם להיכלל בנבחרת לגביע הים התיכון. כל הכבוד.

טורניר מוקדמות גביע הים התיכון 2019
ברכות לאדווה אליאב עם זכייתה בטורניר. כל הכבוד.
ברכות לאדוה אליאב מחולון, לרונה גיל מפתח תקוה, לבן סלוצקי ועבד מחמיד ממועדון חוצות עם זכייתם להיכלל בנבחרת לגביע הים התיכון. כל הכבוד.

טורניר מוקדמות גביע הים התיכון 2018
ברכות לגל המר מבאולינג אשדוד עם זכייתו בגביע ים תיכון ע"ש רוני אשכנזי ז"ל. כל הכבוד. ברכות לאדווה אליאב מחולון ולחנה דואניס מהרצליה, לגל המר מבאולינג אשדוד וללירן חיון מסטרייקבול עם זכייתם להיכלל בנבחרת לגביע הים התיכון MBC 2018 אנקרה , טורקיה. בהצלחה

טורניר מוקדמות גביע הים התיכון 2017
ברכות לגל המר מבאולינג אשדוד עם זכייתו בגביע ים תיכון ע"ש רוני אשכנזי ז"ל. כל הכבוד. ברכות ללירון פלד ואדווה אליאב מחולון, לגל המר מבאולינג אשדוד ולד"ר עבד אללטיף מחוצות עם זכייתם להיכלל בנבחרת לגביע הים התיכון MBC 2017 סלובניה. בהצלחה

טורניר מוקדמות גביע הים התיכון 2016
ברכות ליפעת טל מפתח תקוה, לין פישלר מרמת גן, אור אבירם מחיפה וליאור קורן מחולון על זכייתם להיכלל בנבחרת ישראל לתחרות גביע ים תיכון שתיערך בחודש אפריל בבולוניה איטליה.
כל הכבוד ובהצלחה !

טורניר מוקדמות גביע הים התיכון 2015
ברכות לשרית מזרחי מנשר, ל-לין פישלר מר"ג, לצ'יקו דקל מנשר ול-שי פפר מחולון עם זכייתם בתחרות לקביעת נבחרת לגביע הים התיכון.
בהצלחה.